021-88583492

خدمات

تلفیقی از تلاش، خلاقیت وتجربه؛ تولید محصولی با کیفیت برای شما را تضمین میکند

خدمات سرایکو

سرایکو بیش از ۱۰ سال است به صورت تخصصی بر روی ارائه خدمات حوزه نرم افزار فعالیت می کند. تیمی متشکل از بیش از ۲۵ نفر که اغلب آنان را افراد فنی ،حاوی برنامه نویسان و طراحان با تجربه تشکیل می دهند.

در کنار ایشان، استفاده از مدیران حرفه ای کشور و همینطور اساتید و مشاوران متخصص در زمینه های گوناگون باعث شده تا مجموعه ی ما، با پشتکار و تلاشی که از ابتدا همراه ما بوده بتواند خدماتی با کیفیتی قابل قبول و رضایتمند عرضه کند.

سرایکو در حوزه نرم افزار و به صورت تخصصی بر روی نرم افزار های تحت وب (Web based applications) و همینطور در کنار آن، اپلیکیشنهای موبایل (اندروید و آی او اس) خدمات تحلیل، مهندسی، طراحی، پیاده سازی، راه اندازی، نگهداری، پشتیبانی، سنجش و مشاوره را ارائه می دهد.

توسعه نرم افزارها و وب سایتهای سفارشی، پیاده سازی استارت آپ های بر بستر وب یا موبایل و طراحی وب سایت های شرکتها و سازمانها از جمله خدمات شرکت سروش رایانه ایرانیان (سرایکو) به شمار می رود.

جهت مطالعه بیشتر در رابطه با خدمات قابل ارائه توسط سرایکو می توانید به صفحات زیر مراجعه نمایید. علاوه بر این در منوی راحلها می توانید با پیشنهادات و حوزه هایی که سرایکو به صورت تخصصی تجربه فعالیت روی آنها را دارد آشنا شوید. در قسمت نمونه کارها نیز می توانید برخی از نمونه پروژه هایی که توسط سرایکو در طی این ۱۰ سال انجام شده است را مشاهده نمایید.