021-88583492

نرم افزارهای سفارشی تحت وب

شرکت سرایکو در این مسیر متعهد می شود تا همواره نسبت به افزایش کیفیت خدمات خود پایبند باشد

نرم افزارهای سفارشی تحت وب

مروزه توسعه سرویس های اختصاصی تحت وب گسترش یافته است. سرویس های ابری که در سمت مرورگر به صورت اپلیکیش نهای تحت وب هویت می یابند و در دستگاه های همراه به عنوان اپلیکیشن تحت سیستم عامل در نظر گرفته می شوند. و محتوای همگی به صورت یکسان از یک سرور ابری منبع تغذیه می شوند و برای یک سرویس تنها در کارکرد و ارائه محتوا به کاربر متفاوت هستند. به عنوان معروفترین این سرویس ها میتوانید Faceook، Youtube، Gmail، Instagram و … را در نظر بگیرید که همه زمان بسیاری را در استفاده از آنها صرف کرده ایم.

تجربه سرایکو در راه اندازی سرویسهای تحت وب از باقی خدمات قابل ارائه ما بیشتر است. به این نکته دقت نمایید که اکثر ایده های استارت آپی از این ساختار پیروی می کنند. اپلیکیشنهای معروفی که چندی از آنها را در بالا معرفی کردیم. اگر قصد راه اندازی سرویس هایی مانند این اپ ها را دارید، دقیقا قصد استفاده از خدمات توسعه سرویس های تحت وب را خواهید داشت. کارشناسان سرایکو با تجربه راه اندازی تعداد زیادی از این سرویس ها می توانند خدماتی بدون تحمل زحمت از جانب شما را ارائه نمایند.

در حقیقت ما میتوانیم کاراترین راه حل را برای بستر های مورد نظر شما ارائه دهیم، تا در آینده متحمل هزینه های گزاف توسعه و تغییر ساختار نشوید.

در سرایکو به دلیل استفاده ازمعماری SOA (Service Oriented Architecture)، توسعه پذیری و کارکرد بهینه آنچه پیاده سازی خواهد شد را تضمین میکنیم به شکلی که تمام وظایف منطقی در سمت سرور اجرا شده و مرورگر و دستگاه های کاربری هرکدام به عنوان یک واحد از آن استفاده خواهند کرد.

برای مشاهده نمونه کارهای بخش سرویس های تحت وب می توانید به اینجا مراجعه نمایید. برای مطالعه بیشتر در رابطه با حوزه خدمات سرایکو به منوی خدمات مراجعه نمایید.