021-88583492

طراحی اپلیکیشن

شرکت سرایکو در این مسیر متعهد می شود تا همواره نسبت به افزایش کیفیت خدمات خود پایبند باشد

طراحی اپلیکیشن

نسل ارائه خدمات جدید، نسل تولید نرم افزار ها برای دستگاه های همراه است. استفاده روز افزون از تلفن های همراه، تبلت و دستگاه های پوشیدنی، بازاری بسیار عالی برای جذب مخاطبان و مشتریان جدید است. کاربرانی که از اپلیکیشن های دستگاه های همراه استفاده می کنند، در سالهای اخیر رو به افزایش است. از جانب دیگر، زمانی که شما موفق شوید تا کاربری را قانع نمایید که اپلیکیشن تولیدی شما را نصب نماید، آنگاه ضریب نفوذ محتوای بسیار زیادی برای او خواهید داشت. و در صورت استفاده صحیح از آن، او می تواند تبدیل به مشتری دائم شود. اپ های موبایل به دلیل سرعت و سهولت استفاده از آن طیف کاربران وسیعی دارند. به همین دلیل احتمال کشف مشتریان بالقوه از میان آنها بسیار بالاست.

بسیاری از سرویس های تحت وب، زمانی به که شروع به خدمت رسانی به کاربران موبایل نمودند، هجوم مشتریان جدیدی را تجربه کردند که پیش از آن در بازه مشتریان بالقوه نیز در نظر گرفته نمی شدند. به عنوان مثال Facebook پس از عرضه صحیح اپلیکیشن خود طیف تازه ای از کاربران را تجربه کرد که به طور کلی از لحاظ سنی، جنسیتی، فرهنگی و … با گرایش جامعه آماری کاربران قبلی سازگار نبودند. امروزه محبوبیت بسیاری از اپلیکیشن های موبایل مانند تلگرام، اینستاگرام، ای بی، جی میل و … بر کسی پوشیده نیست و همین امر موجب شده است بسیاری از ایده های استارت آپی در حوزه ی فعالیت این اپلیکیشن ها شکل بگیرد. اگر شما هم ایده ای جهت توسعه اپلیکیشن برای دستگاه های موبایل دارید، می توانید هم اکنون برای اطلاع از هزینه و شرایط تولید آن با کارشناسان سرایکو تماس حاصل نمایید.

اپ های موبایل در طبقه بندی های تنظیم شده ای تولید و منتشر می گردند. دسته هایی مانند پیام رسان، شبکه های اجتماعی، ابزار های مدیریتی، کسب و کار الکترونیک، رسانه ها، محتوای الکترونیک، مالی و … . سرایکو در بسیاری از این مجموعه ها اقدام به تحلیل، طراحی و تولید نرم افزار نموده و خواهیم توانست آنچه نیاز دارید را طی فرآیندی استاندارد و مدیریت شده، پیاده سازی و منتشر نماییم.

هم اکنون دو پلتفرم اندروید (Android) و آی او اس (iOS) اکثر سهم دستگاه های همراه را از آن خود کرده اند. سیستم عامل اندروید که توسط گوگل توسعه داده شده و بسیاری از برندهای مطرح تولید کننده موبایل و تبلت مانند سامسونگ، ال جی، سونی و اچ تی سی از آن استفاده می کنند. در سمت دیگر سیستم عامل آی او اس قرار دارد که تنها برای دستگاه های ساخت شرکت اپل (Apple) به کار گرفته می شود.

در ایران، سهم بازار سیستم عامل اندروید به دلیل طیف وسیع قیمتی گوشی های مبتنی بر آن بیشتر از سیستم عامل اختصاصی اپل است. همچنین iOS هم که متعلق به برند لوکس اپل است طبقه خاصی از کاربران را شامل می شود که اتفاقا برای بسیاری از ایده ها بازاری عالی محسوب می شوند.

در قسمت نمونه کارها می توانید تعدادی از اپ های توسعه داده شده توسط سرایکو را مشاهده نمایید. در قسمت خدمات نیز می توانید با فعالیتهای مرتبط سرایکو در این حوزه آشنا شوید.