021-88583492

درباره ما

شرکت سرایکو در رسالت سازمانی خود نسبت به افزایش کیفیت خدمات ، پشتیبانی ۲۴ ساعته و افزایش سرویس‌های قابل ارائه ، نسبت به مشتریان خود متعهد می‌باشد.

نام شرکت

سروش رایانه ایرانیان (سرایکو)

شماره ثبت

1384/5/15

تاریخ تاسیس

1384/5/15

معرفی اجمالی شرکت

سرایکو (سروش رایانه ایرانیان) در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در اکثر زمینه­‌های فناوری اطلاعات (IT) اعم از ارائه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، ارتباطات شبکه­‌ای و اینترنت پرسرعت آغاز نمود.

تیم سرایکو که از همان ابتدای فعالیت، تفکر مدیران بزرگ کشور را همراه خود داشت، با بهره گیری مطلوب و استفاده مناسب از منابع خود توانست تا از سال ۱۳۸۶ تمرکز خود را بر روی طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب افزایش دهد.

از دیگر فعالیت­‌هایی که در سابقه سرایکو می‌­توان مشاهده نمود، ارائه خدمات پیمانکاری در زمینه چاپ و تکثیر دانشگاه­‌ها و ارگان‌­ها می­باشد که به مدت ۷ سال در تمامی شعب دانشگاه علامه طباطبایی مشغول به ارائه خدمات بوده است.

تیم سرایکو همواره در تلاش بوده تا کیفیت ارائه خدمات و همچنین محدوده فعالیت­های خود را افزایش دهد و حال که توانسته است پروژه­‌های متعددی در سطح کشور عزیزمان ایران را طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی نماید تا حدودی به موفقیت­‌های مورد نظر، دست یافته است ولی این هدف نهایی نبوده و همچنان مسیر پیشرفت ادامه دارد.

چشم انداز شرکت

در حال حاضر سرایکو در زمینه­‌های زیر در حال فعالیت می‌­باشد که امید دارد نه تنها در سطح جمهوری اسلامی ایران، بلکه به منظور صادرات علم و توانایی خود تا آنجا پیش برود که خدمات خود را در سطح تمامی فارسی زبانان دنیا گسترش دهد و در این مسیر متعهد می شود تا همواره نسبت به افزایش کیفیت خدمات خود پایبند باشد.

زمینه‌های فعالیت:

  1. . مشاوره و ارائه راه‌حل­‌های نرم افزاری
  2. . مشاوره، طراحی و پیاده سازی استارت آپ­‌های اینترنتی
  3. . طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب
  4. . طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزارهای تلفن همراه
  5. . طراحی، توسعه و پیاده سازی وب سایت

برای آشنایی کامل تر و بررسی کلیه نمونه کارها، رزومه ما را دریافت نمایید.

دریافت کاتالوگ