021-88583492

سوالات متداول

بله، شما هم می توانید از قالب های آماده ی سرایکو استفاده کنید که کاملا استاندارد و به روز طراحی شده اند، و هم می توانید سفارش طراحی قالب اختصاصی خود را بدهید و ما ظاهر وب سایت شما را دقیقا مشابه سفارشتان طراحی خواهیم کرد.

در سرایکو طراحی یک وب سایت ساده و متوسط نهایتا دو هفته بعد از تحویل کامل مطالب توسط مشتری انجام، و به صورت آزمایشی راه اندازی می شود و پس از بررسی و رفع اشکالات احتمالی، روی سرور بارگذاری می شود. در مورد سایت هایی با امکانات پیچیده و یا پروژه های بزرگ و صفحات زیاد، پس از بررسی کامل نیازهای مشتری و امکانات درخواستی، طبق توافق با مشتری، زمانبندی انجام می گیرد، و پروژه اجرا می شود.

هزینه ی طراحی وب سایت شامل موارد زیر است: هزینه ی ثبت دامنه، که آدرس وب سایت شما روی اینترنت را مشخص می کند مثلا persina.com که به پسوند دامنه مثل com, .ir. و… بستگی دارد. هزینه ی میزبانی وب، یعنی فضایی روی اینترنت که وب سایت شما (صفحات وب ، پایگاه داده، ایمیل و…) روی آن نگهداری می شود. و به حجم وب سایت شما و کیفیت خدمات آن بستگی دارد. هزینه ی برنامه نویسی و طراحی وب سایت شما توجه داشته باشید که تمام موارد فوق را باید از شرکت های معتبر و شناخته شده تهیه نمایید. عدم توجه و دقت در انتخاب این موارد، می تواند خسارت های جبران ناپذیری برای تجارت شما بوجود آورد.

هم بله و هم خیر، شما برای طراحی وب سایت خود فقط یک بار پرداخت می کنید. اما در مورد سرویس های میزبانی وب و ثبت دامنه، به طور کلی همه ی سرویس ها به صورت سالیانه تمدید می شوند.